Ciekawe indyki

Ciekawe nadchodzące indie gry, o których musisz usłyszeć! cz3

Bits & Bops

To wspaniała gra rytmiczna, przy której nie tylko potuptacie nóżką, ale również będziecie mogli pośmiać się z głupkowatego humoru, bo mamy go tu naprawdę sporo. Momentami skupiając się na prawidłowym wybiciu rytmu, naszym oczom może ukazać się utrudnienie, w postaci kota leżącego na pół ekranu. Osoby, które nie mają dobrego wyczucia rytmu, nie mają się czym martwić, gra jest bardzo przyjazna i prosta do nauczenia. Każdy z poziomów jest naprawdę pomysłowy i nie spodziewałbym się, że można zrobić niesamowitą grę rytmiczną z przykładowo wbijania gwoździ młotkiem. Gorąco polecam sprawdzić, bo gra naprawdę uzależnia!


Windswept

Cukierkowa platformówka wzorowana Donkey kongiem, w której wcielamy się w kaczkę! Wraz z naszym towarzyszem żółwiem przedzieramy się przez niebezpieczny las, napotykając różnego rodzaju przeciwników. Na pierwszy rzut oka widać, że gra jest inspirowana znanymi tytułami od Nintendo, jednak dodaje on od siebie wiele ciekawych elementów. Niezwykłe i wymagające walki z różnego rodzaju bosami, poszukiwanie znajdźiek oraz ratowanie zwierząt, aby powiększyć swoją załogę.


#DRIVE Rally

Nie należę do fanów gier wyścigowych, jednak ta produkcja wyjątkowo do mnie trafiła. #DRIVE pozwala wrócić do lata 90. Do najbardziej ekscytującej ery w historii motosportu, gdzie kurz, błoto i śnieg są odznakami honoru. Uwolnij surową moc legendarnych bestii rajdowych, podziwiaj oszałamiające krajobrazy i pamiętaj: im szybciej jedziesz, tym lepiej! Gra ma bardzo przyjemną mechanikę i wciąga jak, nie wiem co. Sterowanie w całej grze jest wymagające, prócz zwykłego sterowania mamy tu również możliwość zmiany biegów (mam nadzieje, że będzie możliwość grania na kierownicy). W całej grze najbardziej wyróżniającym elementem są bardzo bogate mapy, przez które ciężko jest czasami skupić się na jeździe, bo aż chce się przyjrzeć tym wszystkim elementom dookoła. W pełnej wersji gra oferować będzie znacznie więcej dodatków między innymi pojazdów czy kierowców.


KinnikuNeko : SUPER MUSCLE CAT

To chyba moje najdziwniejsze demowe odkrycie na stemie gra o umięśnionym kocie :D. Prosta platformówka, w której wcielamy się w kulturystycznego kota, walczącego z kosmitami próbującymi przejąć władzę nad ziemią. Pozbawienie nas sportowych gaci powoduje, że zmieniamy się w normalnego bezbronnego kota, dzięki temu mamy możliwość szybszej ucieczki oraz chodzenia po ścianach. Produkcja przypomina trochę novele w estetyce anime, gdzie po czasie fabularnych pogadanek przechodzimy do platformówki. Gra niestety może się szybko znudzić, nie znajdziemy tu żadnych innowacyjnych mechanik, tylko zwyczajne nacieranie naprzód i walka z napotkanymi przeciwnikami. Po przejściu kilku etapów spotykamy bosa.

Lista wszystkich ciekawych indie gier => tutaj

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *